Półka kosza 20 Prestige Supreme P22

CAR73
78,78 zł (z Vat)
  • Dostępność : Niedostępny / realizacja +/- 5 dni roboczych
  • Producent :Nomet
  • Kod producenta :W-2317KO-200-P22
  • Jednostka miary :szt.

  • Recenzje : Ten produkt nie posiada żadnych recenzji.
  • Atrybuty : 0

Otrzymasz e-mail z powiadomieniem, kiedy produkt będzie znów dostępny.UNIWERSALNY Kosz CARGO MINI z mocowaniem bocznym i z pełnym dnem LINIA PRESTIGE SUPREME

 Wprowadzenie tego systemu do naszej oferty daje nam całkowitą swobodę w ustalaniu dowolnej konfiguracji kosza w zależności od naszych potrzeb .

Jedna uniwersalna konstrukcja ramy umożliwia mocowanie półek w systemach jedno; dwu; i trzypoziomowych w szafkach o szerokości frontów 150; 200; 300mm z zachowaniem dowolności montażu do prawego lub lewego boku szafki. Tak więc korzystając w pełni z możliwości jakie daje nam ten system uzyskujemy jeszcze jedną bardzo ważną zaletę: stosowania w jednym systemie półek o różnych szerokościach z możliwością mocowania ich na różnych wysokościach.

 

Informacje dotyczące systemu:

 - zastosowanie pełnego dna w koszach;

 - jeden uniwersalny stelaż z mocowaniem do prawego-P lub lewego-L boku;

 - mechanizm pełnego wysuwu;

 - system miękkiego domyku;

 - łatwy montaż;

 atrakcyjny wygląd;

Nazwa Wartość

Dla podniesienia jakości komentarzy, możliwość dodawania posiadają tylko zalogowani klienci, którzy zweryfikowani są jako producenci meblowi. Jeśli jesteś producentem, załóż konto i poinformuj nas o swojej działalności. Każdy klient hurtowy posiada zniżki na nasz asortyment.